„Niejednokrotnie, podczas eventów Runmageddonu, było dane mi obserwować u Uczestników magiczną przemianę, w której zmieniali się z zawstydzonych i zestresowanych debiutantów rozgrzewających się przed biegiem, na dumnych z siebie, płaczących z radości wojowników. Te obserwacje stały się inspiracją do stworzenia albumu Twarze Runmageddonu."

Twarze Runmageddonu

Czym jest Runmageddon ? To hardkorowy bieg z przeszkodami, gdzie zwykli ludzie muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętnośc i sięgnąć granic swoich możliwości by go ukończyć.

Pierwszym pomysłem była właśnie chęć sfotografowania człowieka , który przed chwilą sięgnął granic swoich możliwości. Potem pomysł ewoluował do metamorfoz. Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby zestawić portrety uczestników z przed i po biegu. Fotografie wykonywałem w 2019 jeżdżąc wraz z Runmageddonem po całej Polsce.

Wymiary to 24cm x 16cm.Stron 136.Cena 50 pln.

RMG To także bieg który stał się dla wielu celem, dla innych odskocznią od szarej rzeczywistości,dla niektórych wyzwaniem, dla jeszcze innych zdrowym uzależnieniem.

Tworząc ten projekt poznałem całą masę wspaniałych sportowych freaków, którzy zalali mnie wieloma niesamowitymi opowieściami. Postanowiłem te opowieści umieścić w albumie. Są one dopełnieniem zdjęć, ponieważ mówią o zmianach jakie sport, Runmageddon spowodował w ich życiu.

Fotografie do projektu "Twarze Runmageddonu" powstały w 2019 roku.