Reportaż z dnia ślubu, obejmujący przygotowania, błogosławieństwo, ślub i wesele. Ilość zdjęć to ponad 500. Wszystkie zdjęcia są profesjonalnie obrobione i przygotowane w dwóch wersjach – kolorowe i czarnobiałe. Każde zdjęcie jest zapisane również w wersji dużej, przygotowanej do wydruku i w wersji małej do prezentacji na monitorze czy na portale społecznościowe itp.

Jeśli masz swój pomysł na plener, z chęcią go zrealizuje, jeśli nie, zdaj się na mnie. Mam swoje miejsca. Mam swoje wizje. Zdjęć z pleneru dostajesz ponad 50. Wszystkie zdjęcia są profesjonalnie obrobione i przygotowane w dwóch wersjach – kolorowe i czarnobiałe. Każde zdjęcie jest zapisane również w wersji dużej, przygotowanej do wydruku i w wersji małej do prezentacji na monitorze czy na portale społecznościowe itp.

Romantyczna sesja studyjna, na którą zapraszam Was do mojego atelier. Portrety jakie na niej tworzymy są zmysłowe, odważne, śmiałe. W sam raz na powieszenie w Waszej sypialni. Zdjęć powstaje ponad 30.  Każde zdjęcie jest zapisane w wersji dużej, przygotowanej do wydruku i w wersji małej do prezentacji na monitorze czy na portale społecznościowe itp.

W ładnym miejscu Waszej ślubnej sali, ustawiam studio, gdzie robię pamiątkowe klasyczne studyjne fotografie. Uwielbiane przez starsze pokolenia.  Uwaga ! To nie jest fotobudka. To prawdziwe studio, z którego powstaną zdjęcia, które można wydrukować w dużym formacie !

Album to rzecz tak różnorodna, że omawiam go indywidualnie z każdą parą. Format, ilość stron, drukowany, wklejany, grubość okładki. Do wyboru do koloru.

Drugi fotograf na weselu, czyli prawie dwukrotnie więcej zdjęć! Gdy na przykład ja fotografuje Was jak nakładacie obrączki przy ołtarzu, moja wspólniczka fotografuje miny Waszych gości. Zdjęć z dnia ślubu powstaje wtedy ponad 900 !

Doświadczenie

10 lat na rynku fotograficznym

Wykształcenie

Absolwent i stypendysta Warszawskiej Szkoły Filmowej

Młodość

Silny , zwarty, gotowy, bez brzucha

Jakość

Zdjęcia dopieszczone, przygotowane do dużych wydruków

Elastyczność

Zrealizuje każdy Twój pomysł, stworzę ofertę specjalnie dla Ciebie

Pomysłowość

Zasypie Cię pomysłami na plener, na ślub, na sesje. Pamiętaj, Ty masz wesele tylko jedno, ja za sobą już wiele. Służę radą.

Oferta


Wszystkie elementy oferty mogą być łączone według Twoich potrzeb. Możemy stworzyć pakiet wyjątkowy tylko dla Ciebie.

Dumping

1200 zł
  • 500 zdjęć +
  • Plener - brak
  • Sesja studyjna - brak
  • Zdjęcia studyjne na weselu - brak
  • Album - brak